Eindstand viertallentoernooi 2-11-2019 Bridgesoos Noorddamcentrum
Eind stand Viertal Naam     Captain paar     Neven paar Ronde 1 Ronde 2 Tot.1+2 Ronde 3 Tot 1+2+3 Ronde 4 Eind stand
1 Het gaat steeds beter     Mees en Heleen v.d.Roest -   Tiny en Adriaan Kooijman 25 22 47 25 72 18 90
2 Klaver vier     Hans Go/Patricia Tjiook -   Kong Ing Lie/Yu Mey The 21 17 38 24 62 23 85
3 Klein maar dapper     Roosje Thomas/Loes Ypma -   Joke v Noord/Frida Danko 19 24 43 23 66 12 78
4 Amstelwijk     Anneke v/d Heide/Lia v Engelenburg -   Alba Arnau/Jetty Persoon 25 7 32 19 51 25 76
5 Zomergasten     Cobie Bruine de Br./Ada v.Maarseveen -   Nel en Adriaan Koeleman 17 25 42 7 49 23 72
6 Hoop en Vrees     Ria en Freek Engelage -   Roos Korver/Yvonne Jongkind 13 21 34 18 52 18 70
7 Zwaluw     Henny Garbode/Jan Brugman -   Gerarda Kreike/Ruth Brands 17 12 29 16 45 25 70
8 Talpa     Liesbeth Mol/Jaap Donkervoort -   Ethel v.Bockel/Phia Luhlf 11 19 30 12 42 25 67
9 De Peddelaars     Annie v.Buyten/Gré Aartsen -   Alie v.Verseveld/Mijnie v.Leeuwen 13 17 30 18 48 18 66
10 Margriet     Thea Gorter/Ria Tiemessen -   Ria Spiekman/Jaap Gorter 5 16 21 20 41 25 66
11 Golden Girls     Trees Dienaar/Riet Bouten -   Bep Fiebus/Ria Verrey 25 23 48 4 52 12 64
12 Ladies kwartet     Hettie Diepgrond/Ans Horstmanshoff -   Itje de Vries/Sophie Rothe 19 12 31 25 56 7 63
13 Het kan altijd beter     Wilma Broekhuizen/Toos Mostard -   Anja en Huib Jonker 14 13 27 22 49 12 61
14 Hartenbrekers     Coby Hoogeveen/Vicky Holzhaus -   Dity Poos/Ans Sinnema 12 13 25 18 43 17 60
15 Koningskoppel     Lyda Zondag/Jan Visser -   Dirma en Toon Koningen 16 20 36 15 51 7 58
16 De Meisjes     Sophie v.d.Rijst/Ada Zijta -   Lia Wahlen/Els Vermeer 19 18 37 6 43 15 58
17 De Poeldippers     Wim Sinnige/Hans Slagboom -   Marga Kroon/Kees Brockhoff 9 17 26 17 43 15 58
18 De Groentjes     Stien Blommestijn/Toke v.Mastwijk -   Hiske Hoeboer/Frits Blommestijn 14 17 31 11 42 13 55
19 Schorpioenen     Ans v.d.Putte/Joan Rijnhout -   Toos Goes/Adriana Mouthaan 19 6 25 12 37 18 55
20 Krententuin     Toos Visbeen/Els Bakker -   Tineke v Wakeren/Leonie v.Asselt 4 14 18 14 32 23 55
21 Aalshoorn     Theo v.Vliet/Erny Brandsen -   Gerard en Emmy v.Beek 18 18 36 15 51 3 54
22 1-2-3-4-tal     Mariëtte Beekhuis/Thea Kasteel -   Els v Verseveld/Kees Kasteel 11 11 22 16 38 16 54
23 Positivo's     Tineke v.d.Kroon/Annet v.Andel -   Else Bosman/Marijke Beem 16 10 26 13 39 14 53
24 RieElsen     Ria Schöntal/Els v.d.Kar -   Ria vd.Kuil/Els Brandes 8 20 28 8 36 16 52
25 Spinoza     Harry v.Mastwijk/Miriam Melgers -   Wouda Roos/Rita Heye 10 13 23 14 37 14 51
26 De Trampolieners     Ank en Freek de Graaf -   Marjette Kolkman/Corrie Rats 11 13 24 13 37 12 49
27 Chardonnay     Cora en Jan Kolk -   Yvonne en Paul Streater 20 13 33 12 45 3 48
28 Kalamata     Henriëtte R.burg/Marc Serné -   Betty Harte/Bob Lanser 5 10 15 16 31 15 46
29 Twenty For 4     Ans v.d.Linden/Kitty Schriek -   Caty Bernhard/Tiny v.d.Hoorn 11 17 28 14 42 3 45
30 Lieveheersbeestjes     Bep Brockhoff/Gerrit v.d.Berg -   Riet Lammers/Carla Vosse 14 9 23 17 40 5 45
31 Fo(u)rever Young     Gerda Kroon/Ineke Pöhler -   Henk Kroon/Ad Franzen 16 3 19 10 29 15 44
32 Mixed Team     Bea v.Diemen/Herman Groenendal -   Jopie Tan/Anneke Groenendal 22 8 30 3 33 7 40